Školka v přírodě

Bezinfekčnost

INFORMACE A SEZNAM VĚCÍ NA ŠKOLU V PŘÍRODĚ

TERMÍN: 11. – 18. 5. 2019

• Předpokládaný odjezd a příjezd v 10 hod.

ADRESA: Chvojkovský mlýn, Podbořánky 31, Jesenice 270 33

www.chvojkovsky.mlyn@seznam.cz

CENA A PLATBA: Platba bude nejprve provedena platbou zálohy na pobyt v hodnotě 1000 Kč a doplatkem zbytkem částky za pobyt, stravu a dopravu. Zálohu uhraďte na účet mateřské školy (27-7168290277/0100 )a to v týdnu od 25. – 29. 3.2019, do zprávy pro příjemce napište ŠvP a příjmení dítě . Doplatek se bude platit, až po škole v přírodě.

PŘI ODJEZDU ODEVZDÁTE:

• kopii průkazu zdravotní pojišťovny dítěte
  • potvrzení o bezinfekčnosti – ne starší tří dnů – včas dostanete v MŠ nebo najdete na www.ms-moskevska.cz – bezinfekčnost vyplníte sami
  • potvrzení od lékaře jen v případě pokud dítě navštěvuje MŠ po dobu delší než jeden rok a nemá potvrzení ohledně plavání v MŠ
  • léky které dítě pravidelné užívá nebo ty pro případ nutnosti (při horečce atd.) s přesným popisem užívaní
  • 6 napsaných pohledů pro vaše dítě (napište do nich, vše jako do opravdové pošty). Každý den budeme dětem dávat jeden pohled od vás.
  • Sladkosti – měkké bonbóny, oplatky, sušenky – rozdělíme mezi všechny děti.
  • Repelent

NA CESTU:

• Pohodlné oblečení – které si mohou vzít děti rovnou do lesa
  • BATOH – do něho přezůvky s pevnou patou (do budovy), pláštěnku,

2x malou podepsanou lahev na pití

• KUFŘÍK nebo další batůžek – oblíbené hračky, omalovánky, pastelky, plyšák na spaní

ORIETAČNÍ SEZNAM VĚCÍ NA ŠvP:

• 8x spodní prádlo
  • 8x ponožky
  • 2x teplé ponožky
  • 2x tričko – krátký rukáv
  • 6x tričko – dlouhý rukáv
  • 5x tepláky
  • 1x šusťáková souprava
  • 1x bundu – větrovku
  • 3x mikina
  • 2x pyžamo
  • 1x plátěný pytel na špinavé prádlo (povlak na polštář)

HYGIENICKÉ POPTŘEBY:

• Kosmetická taštička – zubní pasta, kartáček na zuby, kalíšek na vodu, jelení lůj, hřeben, holky – gumičky, sponky do vlasů, koupací čepici,
  • Ručník
  • Osuška

OCHRANA PROTI SLUNCI:

• Opalovací krém, – pokrývku hlavy

OBUV:

• Holínky
  • 2x sportovní obuv – do přírody
  • Přezuvky – v batohu na cestu – batoh využijeme při pobyt v přírodě

Podložku pod prostěradlo, pokud by byla možnost, že se dítě v noci pomočí.

Je na úvaze rodičů upravit množství oblečení podle specifických požadavků dítěte.

Oblečení roztřiďte do sáčků pro naší rychlejší orientaci v kufru dítěte. Sáčky viditelně popište – např. trička dlouhý rukáv, tepláky atd.. Všechno oblečení, obuv i léky podepište !

Fotky s probíhající ŠvP budeme vkládat každý den na internet na naše stránky www.ms-moskevska.cz do galerie.